ABONEM KAZAN

SOSYAL MEDYA ASİSTANINIZ...

  Sizden Gelenler   

YouTube Beğeni Satın Al

 

Youtube, her ne kadar video içerik paylaşım sitesi olsa da para kazandırma özelliği ile de internette apayrı bir dünya açtı. Bu özelliği sebebi ile içerik üreticilerinin en sık kullandığı video paylaşım platformu olan Youtube, geride bıraktığı yaklaşık 15 yıllık yayın hayatı boyunca her zaman daha çok kullanılan ve her geçen gün büyüyen bir görüntü sergiledi. Youtube'da para kazanmaya giden yolları sizler için derledik.

 

YouTube Beğeni Satın Al

 

Youtube, para kazanma özelliğini aktif edebilmek için birkaç ön koşul talep ediyor.

Sırası ile bahsetmek gerekirse;

  1. Youtube kullanıcı hesabı açmak.

  2. Youtube'da kanal açmak.

  3. Youtube kanalınız için 1.000 veya daha çok abone

  4. Yıl içerisinde 4.000 saat veya daha fazla izlenme

  5. Adsense hesabı

Bu özellikleri sağlamanız durumunda, para kazanma özelliğiniz aktif hale gelecek ve sizde Youtube ile para kazanmaya başlayabileceksiniz.

 

Youtube Abone Şartı

 

Youtube'da 1.000 veya daha çok aboneniz bulunmaması durumunda, para kazanma ihtimaliniz de yok demektir. Zira Youtube, bu abone sayısına ulaşamamanız durumunda sizlere bu hakkı tanımama kararı aldı. Daha kaliteli ve daha dolgun içeriklerin oluşturulması amacı ile getirilen bu şartı sağlamak zorundasınız.

 

Youtube 4.000 Saat Şartı

 

Youtube, 4.000 saat şartını da tıpkı 1.000 abone şartı gibi ön koşul olarak kullanıyor. Her iki koşulu da koşulsuz şartsız yerine getirmeniz durumunda, gelir sağlamanız mümkün olacaktır.

 

 

Youtube Beğenilerin Kazanca Etkisi

 

Youtube'da para kazanmanızı sağlayacak ve bunda dolaylı bir yol izleyen farklı bir etken mevcut. Bu da videoların aldığı beğeni sayılarıdır. Youtube, 'Trend Videolar' listesine girmenin ve açılan sayfada görünmenizin en büyük ön koşulu, videonuzun hızlı bir şekilde beğeni almasıdır.

Eğer yayınlandığı andan itibaren, yayın sürecine bağlı olarak etkin bir biçimde Youtube beğenisi alan bir videonuz mevcutsa, bu video diğer kullanıcılara önerilecek ve trend videolar listesinde sıralamaya girecektir. Böyle bir durumda dolaylı yoldan ilgi çekmesi sağlanan video, daha çok izlenme alarak daha çok para kazanmanıza da katkıda bulunacaktır.

 

 

Youtube Beğeni Nasıl Alınır?

Youtube beğeni kazanmak için ya çok iyi ve ilgi çekici bir içerik çıkarmanız ya da çok şanslı ve izlenilebilir bir videoya sahip olmanız gerekmektedir. Bir diğer koşul da, Youtube beğenisi satan siteler aracılığı ile gerçek kullanıcılar tarafından beğeni satın almak.

Bu tür satın almalarda, gerçek kullanıcıların videolarınızı beğenmesi ve bu işlemi 24 saate yaymaları oldukça risksiz bir çözüm. Sadece beğeni değil, diğer video izlenme katsayılarını da artıran yöntemler ve çözümler ile rakiplerinizi kısa sürede geride bırakmanıza olanak sağlıyor.

Hizmetlerimiz

- Youtube Abone Arttırma

- Youtube İzlenme Arttırma

- Youtube Begeni Arttırma

İletişim

E- Posta = destekabonemkazan@gmail.com

Sosyal Medya

  • YouTube
  • Instagram

Her Hakkı Saklıdır © abonemkazann.com 2019-2021

1/29